Likvidace pojistných událostí

Bez starostí

Řešíte škodu na majetku ve své či sousedovi domácnosti způsobenou škodní událostí? Máte uzavřenou pojistku nemovitosti či domácnosti? Nechte vaše starosti na nás.

 

Stačí pouze nahlásit škodní událost na pojišťovnu a nám předat její číslo. Náš tým odborníků z oddělení likvidace škod vyřeší rozsáhlejší havárie, složité odpovědnostní případy i každodenní drobné škody v rodinných domech a bytech. Poté se už jen vrátíte do bytu/domu ve stavu, ve kterém byl před škodní událostí, ne-li lepším.

Co vše pro vás Zajistíme?

V průběhu likvidace škodní události nevykládáte žádné vlastní finanční prostředky. Maximálně vám bude vyúčtována spoluúčast na pojistném plnění a to až po dokončení a předání bytu.

Spoluprací s námi Získáte:
Náhradní ubytování z pojistného plnění
V případě, že je vaše nemovitost škodní události neobyvatelná a vy máte nárok na náhradní ubytování z pojistného plnění, můžete si vybrat z jednoho z našich partnerských rekreačních ubytování a dobu rekonstrukce prožít v klidu a v pohodě bez nejmenšího stresu.

Pension Březí

Ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu s vinným sklípkem a rozlehlou zahradou s grilováním, která vám přinese klid a soukromí. Obec Březí se nachází jen pár kilometrů od Mikulova. V této lokalitě, kromě dobrého vína, můžete trávit čas procházkami po spoustě památek, které v okolí najdete. Pokud chcete čas probíhající rekonstrukce strávit aktivněji, naleznete zde možnost pěší či cykloturistiky, návštěvy Aquaparku Moravia či nádrží Nové mlýny.

Chata Čenkovice

Ubytování k rodinném penzionu v lokalitě, která za letních měsíců nabádá k pěší turistice, relaxaci v malebné přírodě či návštěvě místních památek. V zimních měsících nabízí tato lokalita ideální podmínky pro lyžování. Můžete zde využít půjčovnu kol a vydat se na cykloturistický okruh případně pěší naučnou stezku. V době rekonstrukce si můžete bez starostí užít aktivní odpočinek místo každodenních starostí.

Apartmány Jilemnice

Nově postavené apartmány v Jilemnici. Zde naleznete maximální komfort bydlení ve městě které si dodnes dokázalo zachovat svou historickou tvář se spoustou památek a zámkem hraběcího rodu Harrachů. Užijete si zde pěší turistiku v okolí, případně se vydat na výlety do samotných Krkonoš. V zimním období nabízí tato lokalita ideální podmínky pro lyžování. Můžete zde využít půjčovnu kol a vydat se na cykloturistický okruh případně pěší naučnou stezku. V době rekonstrukce si můžete bez starostí užít aktivní odpočinek místo každodenních starostí.

Naše partnerské pojišťovny
Zadejte poptávku zdarma