Úpravy nemovitosti před pronájmem

Renovace a rekonstrukce interiéru

Zvažuje, že pronajmete byt či dům? Už pronajímáte a po posledním nájemníkovi by si byt zasloužil nějaké úpravy? Hodnota každého nového bytu začíná klesat asi po deseti letech. Nejen klasickým opotřebením, ale i tím, že byt nesplňuje designové či funkční trendy. 


Nejdůležitější je rozhodnutí na jakou skupinu nájemníků cílíte. Musíte vědět, zda budete cílit na okamžité obsazení bytu za méně peněz, a tedy i s menším vloženým kapitálem, nebo zda si radši počkáte na stabilnější a movitější osazenstvo a rekonstrukci provedete důkladnější a samozřejmě nákladnější. Studenti si vystačí s funkčním a prakticky vybaveným bytem za nižší nájemné, zatímco bezdětný pracující pár ocení spíše kvalitní a luxusnější byt.


V rámci bezplatné konzultace vám rádi pomůžeme zodpovědět na všechny otázky, odborně a objektivně posoudíme rozsah nutných oprav a rentabilitu investice. Je pak čistě na vás, jakou cestu si zvolíte.

Návrh a vizualizace interiéru bytu

Chtěli byste něco vylepšit ve svém pronajímaném bytě, bytovém jádru, koupelně či kuchyni a nevíte jak na to? Naše firma Vám poradí jak proměnit Váš byt, zrenovovat či zútulnit interiér a neutratit při tom všechny Vaše úspory? Naše grafické studio Vám pomůže s návrhem a vizualizací rekonstrukce interiéru bytu. A samotné rekonstrukční práce pak provedeme na klíč.

Práce prováděné při renovaci nebo rekonstrukci bytu

Za svou práci si ručíme, a proto poskytujeme záruku až 60 měsíců

Proč „až“? Při celkové rekonstrukci víme jaké materiály a technologické postupy užíváme, tam je záruka 60 měsíců pevně daná. Pokud ale dochází pouze k dílčím úpravám a navazujeme na stávající materiály a již v minulosti provedené úpravy, jsme schopni nést záruky pouze na našich realizovaných částech. Nikoli však na stávajících a jejich připojení.
Naši exkluzivní dodavatelé
Zadejte poptávku zdarma